Lasīšanai: 1 minūte

Termiņa piemērošana rīkojumos

J
jautā:
12. jūlijā, 2019
Astra

Labdien! Lūdzu, sniedziet skaidrojumu par termiņa piemērošanu rīkojumos.
1. Ja rīkojumā tiek norādīts, ka ar 03.07. jāatceļ noteiktā piemaksa, līdz kuram datumam piemaksa tiks aprēķināta?
2. Ja rīkojumā tiek norādīts, ka ar 03.07. jāpārtrauc darba tiesiskās attiecības, kura būs darbinieka pēdējā darba diena?

A
atbild:
15. jūlijā, 2019
Zaida Kalniņa
LV portāls

Ja rīkojumā ir teksts: “[..] ar 03.07. atcelt noteikto piemaksu”, tad piemaksa darbiniekam tiek aprēķināta, ieskaitot 02.07.

Ja rīkojumā ir teksts: “[..] ar 03.07. izbeigt darba tiesiskās attiecības”, tad pēdēja darba diena šim darbiniekam ir 02.07.