Lasīšanai: 1 minūte

Komandējumā ar rīkojumu nosūta iestādes vadītājs

J
jautā:
14. jūnijā, 2019
Daina

Esmu darba attiecībās ar iestādi līdz 30. jūnijam, bet no 27. jūnija līdz 3. jūlijam ir plānots darba komandējums, kura laiku mainīt nav iespējams. Kā būs ar mana komandējuma atmaksu – vai varu saņemt pienākošos komandējuma izdevumus arī par 1.,2.,3. jūliju?

A
atbild:
25. jūnijā, 2019
Zaida Kalniņa
LV portāls

Ievērojot MK noteikumus Nr. 969, iestādes vadītājs, kas atbild par darbinieka nosūtīšanu komandējumā un komandējuma ilgumu, iepriekš izdod rīkojumu, kurā norāda komandējuma laiku un apmaksu.

Tādējādi, dodoties komandējumā, Jums ir jābūt ieskaitītai un pieejamai komandējuma naudai u. c. komandējuma izdevumiem atbilstoši rīkojumā norādītajam komandējuma laikam.