Lasīšanai: 1 minūte

Vai būvatļauja zaudē spēku, ja nodeva nav savlaicīgi samaksāta

J
jautā:
15. maijā, 2019
Oļegs

Ja nodeva par būvatļaujas izdošanu, kura ir paredzēta Ministru kabineta noteikumu Nr. 480 15.1. pantā, netika samaksāta būvvaldes noteiktajā termiņā, vai izdotā būvatļauja nekavējoties zaudē spēku?

A
atbild:
17. maijā, 2019
Rīgas pilsētas būvvalde
Edgars Butāns, Vadītāja biroja sabiedrisko attiecību projektu vadītājs

Ja nodeva par būvatļaujas izdošanu netiek samaksāta noteiktajā termiņā, būvatļauja nezaudē spēku. Šādos gadījumos, ja būvniecības ierosinātājs atsakās samaksāt nodevu, summa tiek piedzīta ar tiesas izpildītāju starpniecību.