Lasīšanai: 1 minūte

Informāciju par savām saistībām var iegūt kredītinformācijas birojos

J
jautā:
05. aprīlī, 2019
Raimonds

Vēlos uzzināt par savām kredītsaistībām.

A
atbild:
15. aprīlī, 2019
Lidija Dārziņa
LV portāls

Ziņas par fiziskas personas saistībām, kredītvēsturi iegūst un apkopo kredītinformācijas biroji. Piemēram, Kredītinformācijas birojs piedāvā pakalpojumu, kas privātpersonai dod iespēju pārliecināties par informāciju, kas par viņu atrodama Kredītinformācijas biroja sistēmā, kā arī citos ārējos reģistros. Uzņēmumi un ārējie reģistri, kuru dati tiek iekļauti Kredītinformācijas biroja sistēmā, uzskaitīti sadaļā “Kredītinformācijas avoti”.

Informāciju iegūt var tikai par pašas personas saistībām.