Lasīšanai: 1 minūte

Vai students drīkst strādāt pirmsskolas mācību iestādē un vidusskolā

J
jautā:
03. aprīlī, 2019
Elīna

Labdien! Šobrīd esmu studente studiju programmā “Pamatizglītības skolotājs”. Vai studiju laikā drīkstu strādāt pirmsskolas mācību iestādē un vidusskolas klasēs?

A
atbild:
10. aprīlī, 2019

Students ir tiesīgs strādāt par skolotāju tikai atbilstīgi apgūstamai studiju programmai. Konkrētajā gadījumā studente var strādāt pamatizglītības vai vispārējās vidējās izglītības iestādē par atbilstīgā mācību priekšmeta skolotāju.