Lasīšanai: 1 minūte

Svētku dienas atvaļinājumu proporcionāli pagarina

J
jautā:
02. aprīlī, 2019
Laurita

Sakiet, lūdzu, atvaļinājums no 29.04.2019. vienu nedēļu. Kad jāierodas darbā – 07.05. vai 08.05.2019., ja ir normālais darba laiks 5 dienas nedēļā no pirmdienas līdz piektdienai?

A
atbild:
03. aprīlī, 2019
Zaida Kalniņa
LV portāls

Jums darbā ir jāatgriežas 8. maijā, jo Jūsu atvaļinājuma laikā ir divas svētku dienas – 1. maijs un 4. maijs, kas piešķirto atvaļinājumu pagarina par divām dienām.