Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Nodokļi

Konkrētie savas deklarācijas dati jāuzzina VID

J
jautā:
11. martā, 2019
Monta

Iesniedzu čekus (attaisnotajos izdevumos), bet man parādījās, ka man atmaksās 0,00. Kā tas var būt, ja čeku kopsumma bija 394 eiro?

A
atbild:
12. martā, 2019
Lidija Dārziņa
LV portāls

Jautājumi, kas attiecas uz konkrētas deklarācijas datiem, tas ir, Jūsu datiem un iedzīvotāju ienākuma nodokļa piemērošanu Jūsu gada ienākumiem, jānoskaidro Valsts ieņēmumu dienestā. Saziņas iespējas (telefoniski, EDS u. c.) ir norādītas VID mājaslapā.