Lasīšanai: 1 minūte

Kā atgūt deviņdesmitajos gados atņemtās autovadītāja tiesības

J
jautā:
10. martā, 2019
Artis

Labdien! Man ir jautājums par B kategorijas vadītāja apliecību. Vadītāja apliecība atņemta par vadīšanu alkohola reibumā deviņdesmito gadu vidū. Sods un ar to saistītie maksājumi nomaksāti. Lai atgūtu apliecību, ir jāiet pa jaunu autoskolā vai tikai jākārto CSDD eksāmeni? Cerība, protams, saistās ar to, ka tolaik vēl bija tā, ka deva atpakaļ tiesības, ja līdz kaut kādam termiņam bija atņemtas. Kur to var noskaidrot? Paldies!

A
atbild:
13. martā, 2019
Linda Balode
LV portāls

Sazinoties ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD), iestāde norādīja, ka aprakstītā situācija ir diezgan sarežģīta. Iesakām Jums vērsties klātienē kādā no CSDD filiālēm. CSDD Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Jānis Aizpors skaidro, ka šādos gadījumos ir jāpārliecinās par personas identitāti, jāvērtē konkrētā situācija un informācija reģistros. Pēc tam CSDD varēs ieteikt, kā turpmāk rīkoties.