Lasīšanai: 1 minūte

Kā pieteikties uzturlīdzekļu saņemšanai

J
jautā:
03. martā, 2019
Krista

Man drīz paliks 18 gadi, jau 6. martā, bet es turpinu mācīties. Man jāraksta iesniegums, lai man tiktu maksāti uzturlīdzekļi. Kad runāju ar speciālistu, viņš man īsti nepaskaidroja, bet teica, ka es varu uzrakstīt iesniegumu internetā.

A
atbild:
05. martā, 2019
Edīte Brikmane
LV portāls

Ērtākais veids, kā pieteikties uzturlīdzekļu saņemšanai, ir izmantot portālā www.latvija.lv pieejamo e-pakalpojumu Pieteikšanās uzturlīdzekļu saņemšanai. Šī pakalpojuma izmantošanai nepieciešams reģistrēties, izmantojot internetbankas pieejas datus, kas dod iespēju elektroniski aizpildīt iesnieguma veidlapu un nosūtīt Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijai.

Iesniegumu par uzturlīdzekļu izmaksu var iesniegt arī citos veidos:

  • personīgi vai nosūtīt pa pastu uz adresi: Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācija, Pulkveža Brieža iela 15, Rīga, LV-1010;
  • parakstīt ar drošu elektronisko parakstu un nosūtīt elektroniski uz e-pasta adresi pasts@ugf.gov.lv.

Plašāka informācija fonda administrācijas mājaslapas sadaļā Uzturlīdzekļu saņemšana, ja bērnam ir 18 gadi