Lasīšanai: 1 minūte

Administratīvā pārkāpuma lietu sāk pret visiem kopīpašniekiem

J
jautā:
01. februārī, 2019
Jānis

Man, manam brālim un manai mātei pieder Rīgā kopīpašums. Pašvaldības policija ir uzsākusi pret katru no mums administratīvā pārkāpuma lietu par Rīgas saistošo noteikumu Nr. 146 4.4.1 apakšpunkta nepildīšanu, īpašumam piegulošās teritorijas ietves nekopšanu. Vai šajā gadījumā runa ir par vienu pārkāpumu vai par trim pārkāpumiem ar trim soda naudām?

A
atbild:
04. februārī, 2019
Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija
Artūrs Lielgalvis, zvērināts advokāts

Ja pārkāpums ir vienreiz fiksēts, tad tas arī tiks norādīts. Pret visām personām uzsākta administratīvā lietvedība, jo šīs personas ir kopīpašnieki.