Lasīšanai: 1 minūte

Kā var uzzināt, vai mirušajam radiniekam bijis īpašums

J
jautā:
15. janvārī, 2019
Marija

Kā un kur var uzzināt, vai mirušajam radiniekam bijis īpašums? Vai var uzzināt pēc personas koda?

A
atbild:
01. februārī, 2019
Latvijas notārs
Liene Krīvena, komunikācijas vadītāja

Pēc mantojuma lietas uzsākšanas zvērināts notārs, kurš kārto konkrēto mantojuma lietu, var par to pārliecināties publiskajos reģistros. Citādi trešā persona nevar saņemt informāciju par cilvēka īpašumiem, pat tad, ja tas ir radinieks.