Lasīšanai: 1 minūte

Kāpēc ierobežota tauvas josla ezera krastā

J
jautā:
10. janvārī, 2019
Gatis

Labdien! Brīvdienās saskāros ar problēmu, ka nebija iespējas ar kājām pārvietoties gar Juglas ezera krastu, jo, neievērojot tauvas joslu, līdz Juglas ezera krastam ir izbūvēts žogs. Konkrētāk, tas ir Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja teritorijas žogs Brīvības gatvē 440. Precīza žoga vieta atzīmēta šajā kartē: https://www.google.lv/maps/dir//56.992792,24.265799/@56.992215,24.2658586,299m/data=!3m1!1e3

Vai kāds likums ir devis tiesības muzejam ierobežot tauvas joslu ezera krastā? Vai man ir tiesības brīvi pārvietoties gar Juglas ezera krastu bez traucējošiem žogiem?

A
atbild:
30. janvārī, 2019
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Anda Zaļepska, Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ūdens līmenis noteikti tagad ir stipri pacēlies, ezers ir savienots arī ar jūru, un līmeņa svārstības ir ievērojamas.