Lasīšanai: 1 minūte

Galīgais aprēķins jāsaņem pēdējā darba dienā

J
jautā:
06. janvārī, 2019
Antons

Labdien! Kādos gadījumos darba devējs var neizmaksāt darba algu, ja persona izbeidz darba attiecības saskaņā ar Darba likuma 100. pantu un 128. pantu?

A
atbild:
10. janvārī, 2019
Zaida Kalniņa
LV portāls

Izbeidzot darba tiesiskās attiecības, darba devējam Darba likums uzliek pienākumu atlaišanas dienā (pēdējā darba dienā) izmaksāt visas naudas summas, kas darbiniekam pienākas, vai vismaz tās summas, par kurām pušu starpā nav strīda.

Šādu kārtību nosaka Darba likuma 128. pants.