Lasīšanai: 1 minūte

Galīgā aprēķina izmaksa

J
jautā:
02. janvārī, 2019
Anonims

Sveiki! Būtībā man 3. datumā beidzas jebkādas darba saistības. Gribēju zināt – kad darba devējam jāizmaksā aprēķinātā nauda?

A
atbild:
04. janvārī, 2019
Zaida Kalniņa
LV portāls

Atbilstoši Darba likumam, ja darba tiesiskās attiecības tiek pārtrauktas, visas summas, kas darbiniekam no darba devēja pienākas, ir jāizmaksā pēdējā darba dienā.

Jums var ieteikt nogaidīt līdz uzņēmumā noteiktajai darba algu izmaksas dienai. Ja arī tad darba samaksa un neizmantotā atvaļinājuma kompensācija proporcionāli nostrādātajam laikam Jums nav izmaksāta, rakstiet iesniegumu darba devējam, aicinot izmaksāt Jums pienākošos naudu, pamatojoties uz Darba likuma 128. pantu.