Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Kultūra

Kur meklēt juridisko palīdzību, ja pārkāptas autortiesības

J
jautā:
18. decembrī, 2018
Vitālijs

Ja ir pārkāptas manas kā mūzikas autora tiesības, de facto ir nozagta mana dziesma, kur man meklēt juridisko palīdzību? Kad zvanīju uz AKKA/LAA, ar kuru man ir līgums, teica, ka jāiet uz policiju.

A
atbild:
19. decembrī, 2018
Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija
Ingrīda Veikša, zvērināta advokāte

Protams, var iet uz policiju, iespējams, policija veiks pārbaudi un noformēs administratīvā pārkāpuma protokolu, vai arī uzsāks kriminālprocesu, ja nodarītais kaitējums būs būtiskā apmērā.

Taču var arī meklēt palīdzību pie advokātiem, kas nodarbojas ar autortiesību aizsardzības jautājumiem.