Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Kādas prasības jāievēro, mainot telpu lietošanas veidu

J
jautā:
14. novembrī, 2018
roberts

Es vēlos labi izremontētam dzīvoklim – 85 kvadrātmetri – mainīt lietošanas veidu no 1122 – triju vai vairāku dzīvokļu mājas dzīvojamo telpu grupa ar 2 atsevišķām ieejām no ielas un pagalma – uz 1263 – dienas centri bērniem, jauniešiem. Kādas papildu prasības normatīvie akti izvirza šīm telpām?

A
atbild:
22. novembrī, 2018
Rīgas pilsētas būvvalde
Edgars Butāns, Vadītāja biroja sabiedrisko attiecību projektu vadītājs

Lai mainītu telpu lietošanas veidu, nepieciešams saņemt Veselības inspekcijas atzinumu un atrisināt ugunsdrošības un vides pieejamības jautājumus. Katrā gadījumā nepieciešams būvvaldē iesniegt sertificēta speciālista izstrādātu apliecinājuma karti.