Lasīšanai: 1 minūte

Konta atbloķēšana

J
jautā:
12. novembrī, 2018
Andris

Cik ilgā laikā pēc parāda apmaksas tiesu izpildītājam ir jāatbloķē konts?

A
atbild:
22. novembrī, 2018

Ja parāds un sprieduma izpildes izdevumi ir pilnībā segti, tad tiesu izpildītājs rīkojuma par konta apķīlāšanu atsaukumu bankai nosūta nekavējoties, parasti tas notiek trīs dienu laikā.

Jums var ieteikt ar tiesu izpildītāju sazināties, pārjautājot, vai parādsaistības ir pilnībā nokārtotas.