Palīdzību iespējams lūgt savas pašvaldības sociālajā dienestā

J
jautā:
10. novembrī, 2018
vendeta

Nostrādāju uzņēmumā 9 gadus, līdz to slēdza. Nevarēju pieņemt jaunu darba piedāvājumu, jo gaidu ceļgala replantācijas operāciju un esmu spiesta pārvietoties ar spieķīša palīdzību. Kā man rīkoties, lai saņemtu kādu pabalstu?

A
atbild:
15. novembrī, 2018
Lidija Dārziņa
LV portāls

Informācija ir pārāk vispārīga, lai varētu sniegt konkrētu atbildi. Šādā situācijā būtiski ir zināt, vai pieteicāties bezdarbnieka statusam un pabalstam, cik ilgi esat bez darba, kādi ir Jūsu ienākumi pašreiz u. c.

Trūcīgiem un maznodrošinātiem iedzīvotājiem, kā arī krīzes situācijās sociālo atbalstu sniedz pašvaldības sociālais dienests. Tajā varat interesēties par palīdzības iespējām savā situācijā.

Pie sava ģimenes ārsta varat noskaidrot, vai ar Jūsu diagnozi un pašreizējo veselības stāvokli iespējams saņemt nosūtījumu uz Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisiju invaliditātes ekspertīzes veikšanai.