Lasīšanai: 1 minūte

Darba pienākumi – darba līgumā

J
jautā:
07. novembrī, 2018
Marija

Esmu pieņemta darbā par pavāri ar LR Profesiju klasifikatora kodu 5120 02, bet man liek par to pašu naudu mazgāt traukus un veikt apkopējas darbu. Tas ir likumīgi vai tomēr nav?

A
atbild:
12. novembrī, 2018
Zaida Kalniņa
LV portāls

Dibinot darba attiecības, darbinieka darba pienākumus parasti nosaka darba līgumā un/vai amata aprakstā.

Tas nozīmē, ka Jums uzmanīgi jāizlasa darba līgums un amata apraksts un jāpārliecinās, kādi darba pienākumi Jums ir nolīgti. Darbinieks var nepildīt tādu darbu, kas darba līgumā un amata aprakstā nav noteikts.