Lasīšanai: 1 minūte

Vai viena īpašnieka parādi attiecas uz kopīpašuma daļām

J
jautā:
15. oktobrī, 2018
Andrejs

Nesen man un manam dēlam tika uzdāvināti dzīvokļi vienā mājā. Līdz ar to mēs esam kļuvuši par kopīpašniekiem, bet izrādās, ka dēlam bankās ir ņemti lieli kredīti. Vai tie kaut kādā veidā nevarētu attiekties uz manām kopīpašuma daļām?

A
atbild:
15. novembrī, 2018
Latvijas notārs
Zane Ernštreite, zvērināta notāre

Fakts, ka Jūsu un Jūsu dēla dzīvokļi ir vienā mājā un jūs esat kopīpašnieki, nenozīmē, ka Jūs ar savu mantu atbildat par dēla saistībām.