Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

No kā jāpiedzen zaudējumi, ja appludināts dzīvoklis

J
jautā:
13. oktobrī, 2018
GUNTIS

Es nopirku dzīvokli 02.11.2017. Man tagad atnāca paziņojums par zaudējumu atmaksu 400 eiro apmērā saistībā ar kaimiņa dzīvokļa nopludināšanu, kas ir noticis iepriekšējā saimnieka laikā 23.09.2017. Kad pirku dzīvokli, notārs apliecināja, ka īpašums ir bez apgrūtinājumiem. Kā šo problēmu atrisināt?

A
atbild:
16. oktobrī, 2018
Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija
Artūrs Lielgalvis, zvērināts advokāts

Par nodarītiem zaudējumiem ir jāatbild tai personai, kas ir pie tā vainojama. Attiecīgi, ja tajā brīdī dzīvoklis nebija Jūsu lietošanā, tad sūtiet atbildi, ka dzīvoklim ir mainījies īpašnieks un lai vēršas pie personas, kas tajā laikā bija dzīvokļa īpašnieks.