Lasīšanai: 1 minūte

Ja servitūta ceļu pārņem kaimiņa koki

J
jautā:
07. oktobrī, 2018
Līga

Interesē, kā man rīkoties, ja servitūta ceļu pārņem kaimiņa koki. Situācija sekojoša – servitūta ceļam iet virsū egļu zari. Laika gaitā eglēm augot, zari stiepjas virsū ceļam, un vairs nav iespējams, neskrāpējot mašīnu, aizbraukt uz mājām. Baidos, ka atkrituma vedēji un preču piegādātāji (saimniecībai) var atteikties braukt sētā. Mutiski esmu uzrunājusi pašvaldības saimnieciskā dienesta vadītāju, bet viņš ignorē. Gribētu iesniegt rakstiski, bet nezināju, kā pareizi noformulēt. Vai arī jāiesaista jurists?

A
atbild:
16. oktobrī, 2018
Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija
Jānis Muižnieks, zvērināts advokāts

Jūs kā privātpersona esat tiesīga iesniegt iesniegumu, aprakstot situāciju, vai arī šādu iesniegumu pēc Jūsu izvēles var sagatavot arī kāda cita persona.