Lasīšanai: 1 minūte

Cokola stāvā drīkst ierīkot hosteli

J
jautā:
01. oktobrī, 2018
Sergejs

Sveiki! Gribētu uzzināt, vai var ierīkot hosteli/hoteli cokola stāvā (puspagrabā)? MK noteikumi paredz, ka nevar ierīkot dzīvokļus, bet kā ir ar hosteļiem/hoteļiem? Tās ir pagaidu naktsmītnes, paskaidrojiet, lūdzu.

A
atbild:
04. oktobrī, 2018
Rīgas pilsētas būvvalde
Edgars Butāns, Vadītāja biroja sabiedrisko attiecību projektu vadītājs

Hosteli/hoteli cokola stāvā drīkst ierīkot. Vienīgi atkarībā no tā, kādā teritorijā atrodas zemesgabals, ir situācijas, kad telpas ar viesnīcas funkciju drīkst ierīkot, tikai veicot publiskās apspriešanas procedūru (piemēram, Rīgas vēsturiskā centra JC1, JC2, JC3 un JC4 teritorijās).