Lasīšanai: 1 minūte

VID var bloķēt kontu

J
jautā:
17. septembrī, 2018
Eztere

Esmu saimnieciskās darbības veicējs. VID bloķēja kontu parādu dēļ. Man ir 3 apgādībā esoši bērni. Cik lielu naudas summu mēnesī varu izņemt bankā?

A
atbild:
18. oktobrī, 2018

Parādu dēļ VID var bloķēt Jūsu bankas kontu.

Fiziskai personai ir tiesības izmantot naudas līdzekļu apmēru, kādu paredz Civilprocesa likums.

VID nosūtītajā paziņojumā kredītiestādēm par norēķinu operāciju apturēšanu ir norāde, ka fiziskajai personai ir tiesības vienu reizi mēnesī no konta izņemt naudas līdzekļus 100% apmērā no minimālās algas, kas noteikta saskaņā ar spēkā esošiem Ministru kabineta noteikumiem par minimālo mēneša darba algu.