Lasīšanai: 1 minūte

Iestādes, kas izskata informāciju par iespējamiem amatpersonu pārkāpumiem

J
jautā:
13. augustā, 2018
Aļona

Kādā valsts iestādē var sniegt sūdzību par pilsētas domes priekšsēdētāja rīcību?

A
atbild:
12. septembrī, 2018
Edīte Brikmane
LV portāls

Ja iedzīvotājam ir sūdzība par pašvaldības priekšsēdētāja darbu, ar pretenzijām var vērsties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā. Lai sniegtu Jums precīzāku atbildi, būtu nepieciešams zināt, par kāda veida pārkāpumu ir runa un kādos apstākļos tas ir noticis. Savas kompetences ietvaros iedzīvotāju sniegto informāciju par iespējamiem pārkāpumiem izskata arī Valsts policija, Korupcijas novērošanas un apkarošanas birojs, Drošības policija un citas iestādes.  Sīkāks izklāsts tīmekļvietnes www.atkrapies.lv sadaļā “Ziņo par pārkāpumiem”.