Lasīšanai: 1 minūte

Maksātnespējas lietu izskata pēc deklarētās dzīvesvietas, ja tādas nav, pēc dzīvesvietas

J
jautā:
22. jūlijā, 2018
Sarma

Vai maksātnespējas pieteikumu var iesniegt arī pēc fiziskās dzīvesvietas vai tikai pēc deklarētās dzīvesvietas,vai ir citi varianti?

A
atbild:
30. jūlijā, 2018
Lidija Dārziņa
LV portāls

Saskaņā ar Civilprocesa likuma 363.22 panta pirmo daļu fiziskās personas maksātnespējas procesa lietu atbilstoši parādnieka pieteikumam tiesa izskata pēc parādnieka deklarētās dzīvesvietas, kas parādniekam bija reģistrēta trīs mēnešus pirms pieteikuma iesniegšanas tiesā, bet, ja tādas nav, pēc dzīvesvietas.