Lasīšanai: 1 minūte

Atvaļinājums būs par dienu garāks

J
jautā:
18. jūlijā, 2018
Indra

Labdien! 18. jūlijā stājās spēkā LR likuma “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” 1. panta grozījumi, kas paredz š. g. 24. septembri – Viņa Svētības pāvesta Franciska pastorālās vizītes Latvijā dienu – noteikt par svētku dienu. Šajā sakarā man rodas jautājums: vai man tiks pagarināts ikgadējais atvaļinājums par vienu dienu, ja plānoju ikgadējo atvaļinājumu izmantot septembrī? Pateicos par atbildi!

A
atbild:
04. septembrī, 2018
Edīte Brikmane
LV portāls

Saskaņā ar grozījumu likumā “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” šā gada 24. septembris ir noteikts par svētku dienu – Viņa Svētības pāvesta Franciska pastorālās vizītes Latvijā diena. Tādējādi Jūsu atvaļinājums būs par vienu dienu garāks.