Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pensijas

Pensijas palielina katru gadu oktobrī

J
jautā:
16. jūlijā, 2018
evalds

Mans apdrošināšanas stāžs ir 28,9 gadi. Aizgāju pensijā 2013. gadā. Vai no 2018. gada man pensiju nepalielinās? Tagad saņemu 96 eiro.

A
atbild:
31. jūlijā, 2018
Lidija Dārziņa
LV portāls

Visiem pensionāriem pensijas indeksē katra gada oktobrī. Tātad oktobrī tiks palielināta arī Jūsu pensija.

Turklāt šogad tiek pārskatītas 2012., 2013., 2014. un 2015. gadā piešķirtās pensijas, tās ir pensijas, kuru apmēru ietekmēja negatīvie krīzes gadu indeksi. Vai Jums ir pārskatīta pensija, jānoskaidro Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras nodaļā.