Lasīšanai: 1 minūte

Vai ir iespēja šķirt laulību, izmantojot e-parakstu

J
jautā:
15. jūlijā, 2018
Marta

Vēlējos vaicāt, vai ir iespējams šķirt laulību ar e-parakstu, ja vīrs neatrodas Latvijā un nav iespējas viņam vēstniecībā ierasties un nodot pilnvaru citai personai.

A
atbild:
20. augustā, 2018
Latvijas notārs
Ingūna Bobrovska, zvērināta notāre

Jūsu vīrs var izdot speciālpilnvaru laulības šķiršanai, izmantojot attālināto pakalpojumu (video režīmā), kas pieejams Latvijas zvērinātu notāru klientu portālā https://www.latvijasnotars.lv/. Arī pats laulības šķiršanas process var notikt, iesaistot Jūsu vīru attālināti, bet Jums pašai esot pie sava notāra Latvijā.