Lasīšanai: 1 minūte

Izmaiņas darba līgumā noformē kā vienošanos

J
jautā:
13. jūlijā, 2018
Diāna

Labdien! Es biju paņemta darbā 2014. gadā dekrēta atvaļinājuma laikā, 2016. gadā es aizgāju dekrēta atvaļinājumā. 2017. gada beigās es atgriezos darbā, bet cilvēks, kura vietā es biju pieņemta, jau nestrādāja. Mans jautājums ir tāds: man jānoformē jauns līgums, vai arī pašreizējais līgums ir pagarināts tāpat?

A
atbild:
18. jūlijā, 2018
Zaida Kalniņa
LV portāls

Vienam darbiniekam vienā darbavietā, ja darba attiecības nav pārtrauktas, var būt tikai viens darba līgums.

Mainoties situācijai, darba devējs turpmāk noformē vienošanos par grozījumiem darba līgumā, ietverot šajā dokumentā jaunās izmaiņas.

Atbilstoši situācijas aprakstam Jums, atgriežoties darbā, jāparaksta vienošanās par grozījumiem darba līgumā.