Lasīšanai: 1 minūte

Par uzteikuma termiņu vienojas

J
jautā:
13. jūlijā, 2018
Inese

Labdien! Man ir jautājums: vai es varu neatstrādāt mēnesi pēc atlūguma uzrakstīšanas, ja darbā no kolēģu puses pret mani tiek vērsts psiholoģisks terors?

A
atbild:
18. jūlijā, 2018
Zaida Kalniņa
LV portāls

Par laiku, kas nostrādājams pēc darbinieka uzteikuma iesniegšanas, darba devējs un darbinieks vienojas. Viena mēneša termiņš ir maksimālais laiks, kas nostrādājams, ja darba devējam ir nepieciešams aizejošā darbinieka vietā atrast jaunu darbinieku.

Tas nozīmē, ka Jums jāvēršas pie darba devēja un sarunā jāvienojas par abpusēji pieņemamu termiņu, kas jānostrādā.