Lasīšanai: 1 minūte

Atvaļinājuma ilgums - kalendāra nedēļās, neskaitot svētku dienas

J
jautā:
18. jūnijā, 2018
Aija

Labdien! Vēlējos noskaidrot par atvaļinājuma laikā iekrītošajām svētku dienām. Ja atvaļinājums sākas 12.06., kad tas beidzas? Paldies!😊

A
atbild:
20. jūnijā, 2018
Zaida Kalniņa
LV portāls

Savā jautājumā Jūs neesat norādījusi atvaļinājuma ilgumu. Ja pieņem, ka Jums ir piešķirts četras kalendāra nedēļas ilgs atvaļinājums, sākot ar 12. jūniju, kura laikā iekrīt trīs svētku dienas – 23., 24. jūnijs – Līgo un Jāņu diena – un 8. jūlijs – Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku noslēguma diena, tad atvaļinājuma pēdējā diena būs 12. jūlijs.

Aicinām turpmāk jautājumus par darba tiesiskajām attiecībām, tostarp par atvaļinājuma piešķiršanu un ilgumu, pirmkārt pārrunāt ar darba devēju.