Lasīšanai: 1 minūte

Vai CV jānorāda visas darbavietas

J
jautā:
11. jūnijā, 2018
Ilze

Labdien! Vai jaunais darba devējs kaut kur var redzēt, kur iepriekš esmu strādājusi, pat ja dažas darbavietas CV neminu? Paldies!

A
atbild:
20. jūnijā, 2018
Zaida Kalniņa
LV portāls

Darba likuma 10. nodaļā ir noteikts tiesiskais ietvars darbinieku atlasei un darba līguma noformēšanai.

Kādus ierakstus par iepriekšējo darba pieredzi iekļaut savā CV, ir katra personīgā izvēle. Jaunajam darba devējam nav pieejama informācija par jaunā darbinieka iepriekšējām darbavietām.

Jāņem vērā, ka vajadzības gadījumā raksturojuma saņemšanai darba devējs var vērsties pie darba devējiem, kas būs norādīti Jūsu CV.