Lasīšanai: 1 minūte

Kad pēc BKA jāatgriežas darbā

J
jautā:
08. jūnijā, 2018
Līga

Labdien! 23.12.2016. piedzima meita, paņēmu pusotru gadu ilgu bērna kopšanas atvaļinājumu. Kad man īsti jāatgriežas darbā, ja pēcdzemdību atvaļinājums beidzās 15. februārī?

A
atbild:
20. jūnijā, 2018
Zaida Kalniņa
LV portāls

Tā kā darbiniecei vispārējā kārtībā darba devējs ir jāinformē par savu atgriešanos no BKA, vislabāk šo jautājumu būtu pārrunāt ar darba devēju (personāldaļas vadītāju), piemēram, piezvanot. Tā Jūs uzzināsiet precīzu bērna kopšanas atvaļinājuma periodu, kāds norādīts rīkojumā.

Teorētiski aprēķinot 1,5 gadu periodu, ja BKA ir piešķirts ar 16.02.2017., pēdējā šī atvaļinājuma diena ir 15.08.2018., attiecīgi 16.08.2018. Jums ir jābūt darbā.