Lasīšanai: 1 minūte

Vai ir vajadzīgs lēmums par detālplānojuma realizāciju pa daļām

J
jautā:
03. jūnijā, 2018
Dagmāra

Ja ir plānots uzmērīt tikai daļu no zemesgabaliem detālplānojumā, vai ir nepieciešams lēmums par detālplānojuma realizāciju pa daļām?

A
atbild:
06. jūnijā, 2018
Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija
Jānis Muižnieks, zvērināts advokāts

2011. gada 27. decembra Ministru kabineta noteikumi Nr. 1019 “Zemes kadastrālās uzmērīšanas noteikumi” nosaka, ka Nekustamā īpašuma valsts kadastra likuma 24. panta pirmajā un otrajā daļā minētās personas iesniedz Valsts zemes dienestā dokumentus, lai uzsāktu nekustamā īpašuma objekta – zemes vienības vai zemes vienības daļas – noteikšanas procesu.