TĒMA: Pirmsskola

Vai ir iespējams mainīt bērnudārzu, pārceļoties no viena Rīgas mikrorajona uz citu

J
jautā:
24. maijā, 2018
Kristīne

Labdien,
Vēlos uzzināt par Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes maiņu. Uz doto brīdi bērns (5.gadi) iet bērnudārzā Purvciemā, bet šogad tiek plānots mainīt dzīvesvietu uz Ziepniekkalnu. Vai ir iespējams mainīt bērnudārzu, kā to var izdarīt?

A
atbild:
30. maijā, 2018
Edīte Brikmane
LV portāls

Bērnudārzu ir iespējams mainīt, turklāt ieteicams to darīt pēc iespējas ātrāk. Kā LV portālam norādīja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāve Indra Vilde, tieši šobrīd notiek grupu komplektēšana, tādēļ vecākiem vajadzētu bērnu reģistrēt tajā iestādē, kuru ir izvēlējušies blakus jaunajai dzīvesvietai. Tā kā bērns ir sasniedzis obligāto izglītības vecumu, bērns iestādē tiks uzņemts ar visaugstāko prioritāti.

Reģistrēties uz bērnudārzu iespējams portālā www.eriga.lv vai klātienē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā.