Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Dzīvokļa īre denacionalizētā īpašumā un kompensācija

J
jautā:
18. maijā, 2018
Inguna Frīdenberga

Vai es varu cerēt uz kompensāciju vai pašvaldības dzīvojamo platību, ja mums ir beztermiņa līgums denacionalizētā īpašumā no 1966. gada?

A
atbild:
24. maijā, 2018
Rīgas dome
Edīte Pūķe, Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta direktora padomniece informatīvo pasākumu jautājumos

Atbildot uz iedzīvotājas jautājumu, Mājokļu un vides departamenta Dzīvokļu pārvaldes speciālisti skaidro, ka nav norādīta pietiekama informācija, lai varētu izvērtēt visus aspektus un sniegt skaidru atbildi.

Lai iegūtu informāciju par iespējām pretendēt uz pašvaldības palīdzību dzīvokļa jautājuma risināšanā kā denacionalizētās mājas īrniekam, jautājuma autorei jāvēršas Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Tiesiskā nodrošinājuma pārvaldes Juridisko konsultāciju nodaļā Brīvības ielā 49/53, Rīgā, 501., 503. kabinetā. Apmeklētāju pieņemšanas laiki: pirmdienās no plkst. 8.30 līdz 18.00, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās no plkst. 8.30 līdz 17.00, piektdienās no plkst. 8.00 līdz 16.00. Konsultāciju var saņemt arī telefoniski, zvanot uz tālruni 67474700.