Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Vai pienākas pašvaldības mājoklis?

J
jautā:
18. maijā, 2018
Līga

Labdien! Jau četrus gadus esmu aizbildne savai jaunākajai māsai, kurai šobrīd ir 16 gadu. Man pašai ir meita, dzīvojam kopā īrētā dzīvoklī. Vai ir iespēja, ka man vai manai māsai pienākas pašvaldības mājoklis?

A
atbild:
23. maijā, 2018
Rīgas dome
Edīte Pūķe, Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta direktora padomniece informatīvo pasākumu jautājumos

Sasniedzot pilngadību, jautājuma autores māsai jāvēršas Rīgas domes Mājokļu un vides departamentā ar iesniegumu, kurā lūdz reģistrēt viņu palīdzības saņemšanai dzīvokļa jautājuma risināšanā. Iesakām ar iesniegumu nevilcināties un nogādāt to departamentā iespējami īsā laikā pēc pilngadības sasniegšanas.

Pirms iesnieguma iesniegšanas aicinām sazināties ar departamentu (tālrunis 67474700), lai precizētu, kādi vēl dokumenti ir jāiesniedz.