Lasīšanai: 1 minūte

Nepieciešams pilnīgāks faktisko apstākļu izklāsts

J
jautā:
16. maijā, 2018
Sanita

Labdien! Pēc pašvaldības lēmuma ar 31.08.2018. likvidē skolu, apvienojot to ar lielāku pašvaldības mācību iestādi. Brīvu vakanču skolotājiem ir ļoti maz, arī tās nenodrošina līdzvērtīgu slodzi, kā bija likvidējamajā skolā.
Vai jāpiekrīt atbrīvošanai no darba jau ar 19.06.2018., par neizmantoto atvaļinājumu saņemot kompensāciju?
Vai var pieprasīt turpināt darbu, nododot lietas līdz skolas oficiālajam likvidācijas datumam, ieskaitot arī ikgadējā atvaļinājuma iespējas?

A
atbild:
18. maijā, 2018
Valsts darba inspekcija
Zaiga Strode, Darba tiesību nodaļas vadošā juriskonsulte

Lai sniegtu konsultāciju par darba tiesisko attiecību izbeigšanu, nepieciešams noskaidrot visus lietas faktiskos apstākļus.  Jūsu situācijas izklāstā tie diemžēl ir nepietiekami. Jums var ieteikt vērsties Valsts darba inspekcijā klātienes konsultācijas vai telefonkonsultācijas saņemšanai.

Konsultatīvie tālruņi: 67186522, 67186523.

Konsultācijas pa telefonu tiek sniegtas

  • No pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 8.00 līdz 17.00;
  • Piektdienas no plkst. 8.00 līdz 14.30.