Lasīšanai: 1 minūte

Tiesību lieguma laikā nedrīkst pārvietoties ar motorizētu transportlīdzekli

J
jautā:
12. maijā, 2018
Helena

Ja ir noņemtas autovadītāja tiesības uz četriem gadiem par braukšanu reibumā, vai ir kāds transportlīdzeklis, ar kuru varu pārvietoties?

A
atbild:
15. maijā, 2018
Linda Balode
LV portāls

Ja par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā ir atņemta vadītāja apliecība, tiesību lieguma laikā attiecīgā persona patstāvīgi nedrīkst pārvietoties ar nevienu citu motorizētu transportlīdzekli.

Ja šai personai, piemēram, ir atsevišķi iegūta velosipēda vadītāja apliecība, tad tiesību lieguma laikā drīkst braukt ar to. Savukārt, ja šādas apliecības nav, persona nedrīkst pārvietoties arī ar velosipēdu.