Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Kur pieejama informācija par notāru palīgu vakancēm

J
jautā:
06. maijā, 2018
Eva

Vai ir iespēja kaut kur redzēt izsludinātās vakances uz notāra palīga vai notāra sekretāra amatu?

A
atbild:
11. jūnijā, 2018
Latvijas notārs
Inga Dobbermane, zvērināta notāre

Atsevišķi notāri mēdz izsludināt vakances arī dažādās publiskajās darba meklēšanas platformās, taču vispilnvērtīgāk informācija par vakancēm notariātā būs pieejama Latvijas Zvērinātu notāru padomē. Par tām varat jautāt, zvanot pa tālruni 67218955 vai rakstot e-pasta vēstuli: info@latvijasnotars.lv.