Lasīšanai: 1 minūte

Publiskā vietā drīkst atrasties ar atvērtu bezalkoholiskā alus iepakojumu

J
jautā:
03. maijā, 2018
Mihails

Rīgas domes 19.06.2007. saistošo noteikumu Nr. 80 6.13. apakšpunktā ir rakstīts, ka publiskās vietās aizliegts atrasties ar atvērtu vai vaļēju alus vai cita alkoholiskā dzēriena iepakojumu jebkādā vaļējā tarā, izņemot vietas, kur alkoholisko dzērienu lietošanu atļāvusi pašvaldība.

Vai šis aizliegums attiecas arī uz bezalkoholisko alu (ar alkohola saturu 0% vai 0,5%)?

A
atbild:
07. maijā, 2018

Rīgas domes saistošo noteikumu Nr. 80 “Sabiedriskās kārtības noteikumi Rīgā” 6.13. apakšpunkts attiecas tikai uz alkoholiskajiem dzērieniem, tostarp alu. Savukārt ar atvērtu vai vaļēju bezalkoholiskā alus pudeli vai skārdeni, līdzīgi kā ar atvērtu vai vaļēju kvasa vai kefīra iepakojumu, publiskās vietās drīkst atrasties.