Lasīšanai: 1 minūte

Kad sākas atvaļinājums diennakts dežurantam

J
jautā:
03. maijā, 2018
Aija

Esmu diennakts dežurante pašvaldības iestādē (strādāju 24 stundas, un tad ir brīvas dienas). Man darbadiena sākas 8. jūnija rītā plkst. 8.00, bet ar 9. jūniju man sākas atvaļinājums. Kam jāstrādā no plkst. 24 līdz 9. jūnija rīta astoņiem (man vai aizvietotājam)?

A
atbild:
11. maijā, 2018
Valsts darba inspekcija
Zaiga Strode, Darba tiesību nodaļas vadošā juriskonsulte

Ņemot vērā, ka atvaļinājums Jums ir piešķirts no 9. jūnija, bet diennakts nomainās plkst.00:00 naktī, secināms, ka konkrētajā situācijā Jūs varat veikt darba pienākumus līdz 8. jūnija plkst.24.00. Pēc pusnakts iesākas atvaļinājums, kura laikā Jums nav jāpilda darba pienākumi.