Lasīšanai: 1 minūte

Līdz braukšanas mācību atļaujas saņemšanai sods ir jāsamaksā

J
jautā:
02. maijā, 2018
Jānis

Sveiki! Biju braucis bez tiesībām pirms 2,5 gadiem, iedeva soda naudu 350 eiro, to neapmaksāju. Šobrīd vēlos nolikt tiesības. Neesmu saņēmis nekādas vēstules par sodu, laikam gan tagad nāksies izmaksāt šo soda naudu tiesu izpildītājam. Pēc tam, kad es izmaksāšu, cik ilgā laikā varēšu iet uz autoskolu?

A
atbild:
09. maijā, 2018
Ceļu satiksmes drošības direkcija
Rolands Rumba, sabiedrisko attiecību speciālists

Ja cilvēkam iepriekš nav bijis vadītāja apliecības, tad topošais autovadītājs var stāties autoskolā arī ar neapmaksātu sodu, tomēr līdz braukšanas mācību atļaujas saņemšanas un eksāmenu kārtošanas brīdim sods tāpat būs jāsamaksā.