Lasīšanai: 1 minūte

Jāvēršas Valsts darba inspekcijā

J
jautā:
16. aprīlī, 2018
Daina Lapkovska

Labdien! Pamatskolu reorganizē par sākumskolu. Skolā strādā divi matemātikas skolotāji. Sakarā ar reorganizāciju viena skolotāja, kura ir pirmspensijas vecumā (61. gads), stāžs vairāk nekā 20 gadi, paliek bez stundām. Kā pareizi noformēt šīs skolotājas atbrīvošanu? Kā ar pirmspensijas drošības spilvenu

A
atbild:
10. maijā, 2018
Valsts darba inspekcija
Zaiga Strode, Darba tiesību nodaļas vadošā juriskonsulte

Uz Jūsu jautājumu nav iespējams atbildēt, jo nav zināmi visi lietas faktiskie apstākļi. Darba devējam ieteicams vērsties Valsts darba inspekcijā konsultācijas saņemšanai.