Lasīšanai: 1 minūte

Zemes nomas maksai atvieglojumu nav

J
jautā:
11. martā, 2018
Olga

Labdien! Ja ar Rīgas pašvaldības dzīvojamo māju privatizācijas komisiju ir noslēgts zemes nomas līgums, vai ir paredzēti nomas maksas atvieglojumi, piemēram invalīdiem vai citām personu grupām? Jau iepriekš paldies par atbildi.

A
atbild:
26. martā, 2018
Rīgas dome
Sandra Pastare, Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore

Kā informēja Rīgas pašvaldības dzīvojamo māju privatizācijas komisija – esošie Rīgas domes noteikumi neparedz šādus atvieglojumus zemes nomas maksai.