AMATU KONKURSI
LASĪT VĒLĀK ( 3 )
E-KONSULTĀCIJAS
>
visas-atbildes Jautā, mēs palīdzēsim rast atbildi!
TĒMAS
Nr. 13278
Lasīšanai: 2 minūtes
TĒMA: Tieslietas

Strīda izšķiršana starp publisku personu un atvasinātu publisku personu

J
jautā:
22. novembrī, 2017
Līga

Labdien! Kā notiek strīdu izšķiršana starp publisku personu un atsavinātu publisku personu, ja ir noslēgts līgums par finansējuma piešķiršanu? Un kāds normatīvais akts to nosaka?

A
atbild:
11. janvārī, 2018
Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija
Indra Dogādova, zvērināta advokāte

Uz minēto jautājumu nav vienas un nepārprotamas atbildes, un būtu nepieciešama situācijas padziļināta izpēte, iepazīstoties gan ar iesaistītās publiskās personas un atsavinātās publiskās personas funkcijām un kompetenci, gan minētā līguma par finansējuma piešķiršanas noteikumiem. Lai noteiktu strīdu izšķiršanas kārtību starp publisku personu un atsavinātu publisku personu, ja ir noslēgts līgums par finansējuma piešķiršanu, un strīds izriet no attiecīgā līguma par finansējuma piešķiršanu, primāri būtu aplūkojams minētais līgums, lai noskaidrotu no tā izrietošās tiesiskās attiecības un precīzāk varētu noteikt tām piemērojamos normatīvos aktus.

Šāda rakstura tiesiski jautājumi nav risināmi abstrakti, bet gan apskatāmi individuāli, vadoties no konkrētiem darījuma aspektiem, līguma nosacījumiem, iesaistīto personu statusa utt.
Labs saturs
Pievienot komentāru
Uzdod savu jautājumu par Latvijas tiesisko regulējumu un tā piemērošanu!
Pārliecinies, vai Tavs jautājums nav jau atbildēts!
vai
UZDOT JAUTĀJUMU
Šomēnes iespējams uzdot vēl 41 jautājumu. Vairāk par e-konsultāciju sniegšanu
Iepazīsti e-konsultācijas
NOVĒRTĒ PĀRMAIŅAS