Lasīšanai: 1 minūte

Apķīlājot kontu, tiek saglabāti naudas līdzekļi minimālās algas apmērā

J
jautā:
17. novembrī, 2017
Agris

Labdien! Zvērināts tiesu izpildītājs pašlaik atstāj man kontā pieejamo naudas daudzumu 380 eiro. Vai nākamgad, ceļoties minimālajai algai, arī šī atstājamā summa mainīsies?

A
atbild:
24. novembrī, 2017

Apķīlājot bankas kontu, tiesu izpildītājs dod rīkojumu bankai tajā saglabāt naudas līdzekļus minimālās algas apmērā. No 2018. gada līdz ar minimālās algas izmaiņām tie būs 430 eiro.