Lasīšanai: 1 minūte

Dzīvokļa pārdošana un mantinieki

J
jautā:
06. novembrī, 2017
Edgars

Labdien! Man pieder 3/4 īpašuma (dzīvokļa dāvinājums). Vectēvs ar sievu ir miruši, vectēva sieva testamentā 1/4 dzīvokļa novēlēja savai radiniecei, bet pēc viņas nāves neviens nav pieteicies uz iepriekš minēto daļu. Gribu dzīvokli pārdot, bet nevaru, jo neesmu 100% īpašnieks. Ko iesakāt man darīt? Paldies!

A
atbild:
06. decembrī, 2017
Latvijas notārs
Anta Maldupe-Krūmiņa, zvērināta notāre, padomes priekšsēdētāja vietniece

No Jūsu jautājuma nav saprotams, vai konkrētajā gadījumā ir bijusi izsludināta Jūsu vectēva sievas mantojuma atklāšanās vai nav. Lai ieteiktu, kā Jums konkrētajā situācijā tālāk rīkoties, būtu jāiepazīstas ar detalizētāku informāciju un dokumentiem, kas ir Jūsu rīcībā. Iesaku Jums vērsties pie jebkura zvērināta notāra. Lai sameklētu dzīvesvietai tuvāko notāru, iesaku apmeklēt mājaslapu www.latvijasnotars.lv, kurā ir norādīts visu Latvijas notāru saraksts, prakses vietu adreses, kontakttālruņi.