Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Kā atteikties no uzturlīdzekļiem

J
jautā:
05. novembrī, 2017
Iveta Paegleskalne

Kā varu atteikties no uzturlīdzekļiem bērnam?

A
atbild:
06. novembrī, 2017
Edīte Brikmane
LV portāls

Ja līdz šim uzturlīdzekļus saņēmāt no Uzturlīdzekļu garantiju fonda, lai atteiktos no to saņemšanas, ir jāraksta iesniegums. Iesniegumu Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijai var rakstīt brīvā formā, norādot datumu, no kura vēlaties atteikties no uzturlīdzekļu saņemšanas.

Vienkāršākais veids, kā nosūtīt iesniegumu fonda administrācijai par uzturlīdzekļu izmaksas izbeigšanu, ir izmantot portāla www.latvija.lv e-pakalpojumu “Iesniegums iestādei”. Šī pakalpojuma saņemšanai nepieciešams reģistrēties, izmantojot internetbankas pieejas datus.

Iesniegumu par uzturlīdzekļu izmaksas izbeigšanu var nosūtīt arī pa pastu: Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijai, pulkveža Brieža ielā 15, Rīgā, LV-1010.